O mne

O mne

Takže dovoľte mi aby som Vám niečo o mne napísal. Moje meno je Ján Jakubišin a som majiteľom spoločnosti Energoprofil, s.r.o., nejakým spôsobom ste sa dostali na moju stránku energoprofil.sk, tak mi dovoľte aby som vás privítal.

Môj príbeh v skratke.

S oknami som začal už v roku 1995. V tom období sa plastové okná na Slovensku ešte len začínali objavovať. Pracoval som 5 rokov v jednej nemenovanej spoločnosti v Košiciach. Začal som na výrobe a cez montáž okien sa dostal až po technika. Keďže som bol v tom čase ešte „mladý“, tak som si v roku 1998 založil živnosť a začal som podnikať popri práci.

Osobne som montoval okná pre výrobcov z východného Slovenska. Keď som už toho mal dosť, zriadil som si kanceláriu na predaj okien a našiel som si iných montážnikov. Ponúkal som okná od slovenských výrobcov. Ale trh ( ľudia – teda my ) si žiadal lacnejšie okná a tak som začal predávať aj okná od našich severných susedov, teda Poliakov.

A viete ktoré sa predávali viac ?

Zrejme tušíte dobre, samozrejme že od Poliakov. A dnes je tomu už 18 rokov čo spolupracujem s Poliakmi. S pokojným svedomím môžem povedať, že mám bohaté skúsenosti, čo sa týka poľských výrobcov.

Kto robí lepšie okná ? Slováci alebo Poliaci ?

Všetko závisí od konkrétneho výrobcu a od toho ako veľmi si necháva záležať na kvalite materiálov a strojov.

Povedať, že poľský výrobca je len zlý alebo naopak slovenský výrobca len dobrý je úprimne povedané blbosť. Aj na Slovensku aj v Poľsku nájdete veľmi kvalitných výrobcov, ale aj výrobcov, ktorí vyrábajú „šmejdy“.

Trochu som odbočil, tak sa vráťme späť k môjmu príbehu.

S Poliakmi som nespolupracoval len ako odberateľ, ale už viac ako 10 rokov robím pre Poliakov obchodného zástupcu. Na začiatku to bolo ťažké, pretože nájsť toho správneho výrobcu nie je jednoduché. Aj keď sa našiel nejaký kvalitný, vždy som ešte našiel niečo, s čím som nebol na 100% spokojný.

Čo mi dala práca obchodného zástupcu ?

V prvom rade veľa skúsenosti. Aj tých medzinárodných (Nemecko, Anglicko, Slovinsko, Poľsko, Česko). Veľa školení od samotných výrobcov systémov ako napr. Salamander, Schüco, Veka, Gealan, Aluplast alebo samotného kovania ako napr. Winkhaus, Roto, Siegenia, Maco.

A čo s tými skúsenosťami ?

Tak tie by som chcel ponúknuť Vám, aby ste si vybrali tie správne okná či dvere do vášho bytu alebo domu. Nezáleží, či je vaša nehnuteľnosť nízkoenergetická alebo štandardná. Vždy Vám viem poradiť to správne riešenie.

Či som našiel pre mňa vhodného partnera ?

Áno. Nakoniec áno.

Kvalita výrobkov je pre mňa dôležitejšia ako ich cena. Určite poznáte slogany ako „Rýchlo-lacno-kvalitne“, „Nízka cena – vysoká kvalita“, „Kvalitne a lacno“ a nespočetné množstvo ďalších sloganov. Ale verte mi, za nízku cenu nikdy nedostanete požadovanú kvalitu.

 A ak niečo nie je spravené kvalitne, väčšinou to v nakoniec stojí viac, ako keby ste do kvality investovali hneď na začiatku.

 Najdôležitejšie pre mňa je, ak je zákazník spokojný a to je viac ako slogan.

23 rokov v biznise ?

Áno, presne toľko rokov sa venujem tejto oblasti a veľmi rád Vám poradím.

Napíšte mi.

Budem rád, ak mi napíšete na email info@energoprofil.sk. Rád Vám pomôžem s:

  • výberom tých správnych okien a dverí
  • odborným poradenstvom
  • servisom Vašich plastových okien

Svoje služby ponúkam ako veľkoobchodným klientom, tak aj maloobchodným klientom, takže Vás zároveň pozývam k spolupráci.

Ešte jedna vec: Na tomto webe sa momentálne pracuje, postupne zadávam ďalšie a ďalšie texty, takže veľmi rád by som Vás poprosil o strpenie, samozrejme v prípade otázok ma pokojne kontaktujte na info@energoprofil.sk

Ďakujem.
Ešte druhá vec: Samozrejme, že pridám aj foto ale musím nájsť to správne, ok.