Spolupráca

Spolupráca

Ste živnostník alebo zastupujete spoločnosť s.r.o, realitnú kanceláriu či spoločenstvo bytov a hľadáte spoľahlivého obchodného partnera ?        V tom prípade mi, prosím, dovoľte, aby som vás pozval k spolupráci. Spolupráca

Čo Vám môžem ponúknuť ?

V prvom rade moje skúsenosti týkajúce sa plastových a hliníkových okien a dverí. V tejto oblasti podnikám už 22 rokov a za ten čas som si v nej vyskúšal naozaj všetko.

Kto som a aké sú moje hodnoty?

Ako som písal v sekcií o mne, pre mňa je dôležitá kvalita pred kvantitou, to znamená že ak hľadáte a uprednostňujete kvalitu, tak ste na správnom mieste. Zárukou toho sú aj moje produkty od firmy Salamander a Schüco. V mojej ponuke nájdete produkty vhodné do bytových jednotiek ale aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Schüco Living 82 MD alebo bluEvolution 82 MD.

Okrem toho?

Okrem spomínaných vyššie výrobkov v mojej ponuke nájdete parapety, žalúzie, sieťky, okrasné dverové výplne a to všetko na jednom mieste. Ak si kúpite výrobky na jednom mieste, ušetríte nielen čas, ale aj náklady s tým spojené. A tá najlepšia časť ? Získate aj lepšiu zľavu.

Čo všetko pre vás môžem spraviť, ak sa dohodneme na spolupráci ?

V prípade, že sa navzájom dohodneme, ponúkam vám marketingovú podporu, ktorá môže byť použitá pri predaji, aby ste dosiahli lepšie výsledky predaja. Taktiež rôzne prezentácie, školenia či už technické, obchodné alebo montážne. Odbornú a technickú pomoc, vypracovanie cenových ponúk takmer „24/7“. Pre vážnych záujemcov ponúkam taktiež nahliadnuť do výroby výrobcu a jeho priestorov. Je sa na čo tešiť. Verím, že vás moja ponuka na spoluprácu zaujala. Ak máte záujem o viac informácii, kliknite na tento odkaz a napíšte mi email.